Title Image

REFERENCE

Kontaktujte nás a objednejte si Váš dort

Eliška byla velice příjemná, věcná a je vidět, že své profesi rozumí a že ji má ráda. Děkuji, bylo to moc fajn.

Pavla Flimmelová zákaznice

Lektorka Eliška Němcová, je moc milá, vstřícná a trpělivá. Ráda se s ní ještě setkám v nějakém zajímavém kurzu.

Monika Boháčková zákaznice

Jsme si vědomi toho, že zadání úkolu, který zněl "přejeme si čokoládové lanýže čtyř elementů: voda, vzduch, oheň, země" nebyl vůbec snadný! A přesto výsledek předčil naše očekávání! Cením si toho, jak Eliška pojala koncept hry s čokoládou, s příchutěmi i se samotným vzhledem. Element ohně opravdu příjemně pálil, příchuť chilli byla příjemně ostrá a přitom vyvážená. Lanýž s příchutí pistácie a se zeleným pistáciovým posypem nemohl být ničím jiným než zemí. Mléčná příchuť rozplývající se na jazyku a lanýž, který byl pomalován "cákancemi modré", to bylo jako se houpat na vlnách! 🙂 A vzduch? Levandulová příchuť a bílý lanýž to vás doslova vyneslo do obláčků! 🙂 Moc děkujeme za tak rychlou a milou realizaci takto neobvyklé kombinace chutí a podoby lanýžů! 🙂 Bylo to perfektní! 🙂

Tereza Andresová QED Group

Dobrý den, kurz byl SUPER a stejně tak i kuchařka-cukrářka!!! Ochotná,vše vysvětlila, na dotazy trpělivě odpovídala, přidala své zkušenosti - byla výborná!!! Bylo vidět, že to pro ni není jen práce!!! Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků.

Pavlína D. zákaznice

Perfektní přístup, dozvěděla jsem se vše, co bylo potřeba. Kurz mě moc bavil.

Michaela zákaznice

Eliska je moc sikovna a mila, naprosta spokojenost. Nam na svatbu upekla vyborny dortik a cely sweet bar byl nadherny. Moc dekujeme a urcite to nebyla nase posledni objednavka dortiku.

Jíťa H. zákaznice

Eliska, nam na na nasi svatbu upekla skvely dort. Nejen ze krasne vypadal, ale i vyborne chutnal. Dort se cely snedl a vsichni svatebcane nam ho chvalili...moc doporucuji.

Míša Z. zákaznice

Eliška je neuvěřitelně šikovná a pět hvězdiček je sakra málo. Na základě degustace svatebních dortů a sweet baru jsme si objednali dort v kombinaci čokoládový korpus a maliny, který nám strašně moc chutnal. Elišce jsme nastínili představu, jak by mohl dort vypadat a nechali ji volnou ruku. Dokonce i přes vzdálenost Praha - Plzeň nám osobně přivezla dort přímo na místo konání svatby. Nejen že byl nádherný a předčil má očekávání, ale byl hlavně výborný a pochutnávali si na něm i odpůrci sladkého. Elišce moc děkujeme za velmi milý a vstřícný přístup a za nejlepší dort na světě.

Veronika O. zákaznice

Tisíckrát Vám děkuji za skvělý, nádherný, chutný...svatební dort a boží Sweet bar. Svatebčané se mohli utlouct a všichni se ptali, kdo nám pekl, to myslím jasně svědčí o kvalitě Vaší práce. Bez Vás by náš svatební den nebyl ani z poloviny tak dobrý a sladký.

Šárka H. zákaznice

Eliščiny dorty jsou dělané s láskou a je to z nich cítit. Nejenže výborně chutnají a jsou krásné na pohled, ale každý z nich je originál. Eliška je velmi flexibilní a ochotná přijmout i nové výzvy, za což jsem jí moc vděčná. Bez ní by naše svatba byla jen z poloviny taková, jaká byla.

Tereza S. zákaznice